Ahlatcı Yatırım Haftalık Hisse Tavsiyeleri 26 – 30 Ekim 2020

0
23

Haftalık Model Portföy

Geçen hafta model portföyde belirlediğimiz hisselerden YKBNK hedef fiyat/hedef fiyat aralığına ulaşarak haftayı kapatmıştır. Geçen hafta içinde gördüğü en yüksek seviyeye göre bir önceki hafta sonu kapanış değerine göre en yüksek getiriyi sağlayan pay senetleri %10 yükseliş yapanYKBNK ile %4,7 yükselen ECILC olmuştur. 16-23 Ekim kapanış fiyatlarına göre ise ECILC %2,6 yükseliş ile en yüksek performansı göstermiştir.

Geçtiğimiz hafta portföyümüzde yer alan pay senetlerinden hiçbiri zarar durdur seviyesini görmeden haftayı tamamlamıştır. Geçen hafta XU100’de%0,18 düşüş olurken, model portföyün ortalama getirisi -0,18% olmuştur. Geçtiğimiz hafta portföyümüzde yer alan pay senetlerinden YKBNK hissesini model portföyümüzden çıkarırken bu hisse yerine AKSEN hissesini portföyümüze ekliyoruz.

Kaynak: Ahlatcı Yatırım

Yasal Uyarı
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here