Ahlatcı Yatırım Haftalık Hisse Tavsiyeleri 2 Kasım – 6 Kasım 2020

0
26

Haftalık Model Portföy

Geçen hafta model portföyde belirlediğimiz hisselerden BIZIM ve ECILC hedef fiyat/hedef fiyat aralığına ulaştıktan sonra yönlerini aşağı çevirmiş ve haftayı zarar durdur seviyelerini görerek kapatmıştır. Bu iki hisseye ek olarak geçtiğimiz hafta portföyümüzde yer alan pay senetlerinden AKSEN ve HEKTS ‘da zarar durdur seviyelerini görerek haftayı tamamlamıştır.

Geçen hafta içinde gördüğü en yüksek seviyeye göre bir önceki haftasonu kapanış değerine göre en yüksek getiriyi sağlayan pay senetleri %8,3 yükseliş yapan ECILC ile %6,6 yükselen BIZIM olmuştur. 23-30 Ekim kapanış fiyatlarına göre ise ENKAI %0,8 yükseliş ile en yüksek performansı göstermiştir. Geçen hafta XU100’de %6,57 düşüş olurken, model portföyün ortalama getirisi -7,23% olmuştur. Geçtiğimiz hafta portföyümüzde yer alan pay senetlerinden AKSEN, BIZIM, ECILC ve HEKTS hisselerini model portföyümüzden çıkarırken bu hisseler yerine ARCLK, ODAS, OYAKC ve PETKM hisselerini portföyümüze ekliyoruz.

Kaynak: Ahlatcı Yatırım

Yasal Uyarı
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here