Ahlatcı Yatırım Haftalık Hisse Tavsiyeleri 19 Ekim – 23 Ekim

0
18

Haftalık Model Portföy

Geçen hafta model portföyde belirlediğimiz hisselerden GOODY, KRDMD, KORDS ve TEKTU hedef fiyat/hedef fiyat aralığına ulaşarak haftayı kapatmıştır. Geçen hafta içinde gördüğü en yüksek seviyeye göre bir önceki hafta sonu kapanış değerine göre en yüksek getiriyi sağlayan pay senetleri %9,4 yükseliş yapan TEKTU ile %8,1 yükselen KRDMD olmuştur. 9-16 Ekim kapanış fiyatlarına göre ise KRDMD %6,1 yükseliş ile en yüksek performansı göstermiştir.

Geçtiğimiz hafta portföyümüzde yer alan pay senetlerinden hiçbiri zarar durdur seviyesini görmeden haftayı tamamlamıştır. Geçen hafta XU100’de %2,32 yükseliş olurken, model portföyün ortalama getirisi %3,45 olmuştur. Geçtiğimiz hafta portföyümüzde yer alan tüm pay senetlerini model portföyümüzden çıkarırken bu hisseler yerine BIZIM, ECILC, ENKAI, HEKTS ve YKBNK hisselerini portföyümüze ekliyoruz.

Kaynak: Ahlatcı Yatırım

Yasal Uyarı
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here